MISCELLANEOUS / Toys / Teddy bear 15554180
nr 1555 4180
TEDDY BEAR
Steiff. Length: 40 cm, wear, damages.
Steiff. Längd: 40 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1200
Monday August 14 2023
at 19:14:52
500 kr
800 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr